KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyr 6812048
nr 681 2048
Gravyr
1700-tal, kolorerad, Stockholm, 48 x 58
Utrop:
2.000 kr
Såld:
3.100 kr
måndag 14 februari 2011
2.200 kr
2.500 kr
3.000 kr
2.800 kr
Gravyr
nr 681 2048
Gravyr
Utrop: | 2.000 kr |
Såld: | 3.100 kr |
måndag 14 februari 2011 |